Pazarköy Yürekleri Sızlatıyor !

29.03.2014

602 Kişi Okumuş

2 Yorum

Bolu Mengen’in beldesi olan ve belediyesi elinden alınan Pazarköy her geçen gün yürekleri dahada sızlatıyor. Dönemin Belediye Başkanı tarafından yeterli hizmet alamayıp Pazarköy’ün çevresi çöplük yuvası olurken, kantar binası ise sular içersinde kaldı.

Belediye Başkanı döneminde hizmet alamayan Pazarköy’ün durumu incelendiğinde içler acısı bir hal almış durumda. Belediye elinden alınan ve adeta kaderine ter edilen Pazarköy, hizmetsizlik ve ilgisizlik yüzünden terk edilmiş durumda.

Beldenin deresi ve birçok yer belediye hizmeti olmadığından çöplüğe döndü. Vatandaşlar, ellerinden alınan belediyenin geri verilmesi isteyerek, “Belediye varken de hizmet alamadık. Belediyemiz gidince ortada kaldık. Beldemiz çöplük yuvası, her yer mikrop yuvası. Bir an önce tedbir alınması ve hizmet verilmesini bekliyoruz” diyerek tepkilerini göstermeye çalıştılar.

Pazarköy‘ün bu hızlı yok oluşu çöplüğe ve kaderine terk edilmiş olarak bırakılmış olmasına bir an önce yetkililerin fark edip gerekli çalışmaların başlatılacağını umuyoruz.

Pazarköy

Pazarköy kaderine bırakıldı.

Web sitemizin daha yeni olduğundan dolayı yavaş yavaş oturmaktadır. Siz hemşehrilerimiz için yakın zamanda sizlere sunacağımız Pazarköy Canlı Yayın için aşağıdaki linkten en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Pazaköy Canlı Yayın İzle; https://www.bolumengen.com/mengen-pazarkoy-canli-yayin.html

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Pazaköylü
30 Mart 2014 - 02:34

Pazarköyün son zamanlarda bu hale gelmesi gerçekten çok üzücü.

Murat
09 Nisan 2014 - 20:19

Çok acı bir durum pazarköy için.

Yandex.Metrica