Mengen’de Lise Birincileri Belli Oldu

27.06.2018

367 Kişi Okumuş

0 Yorum

Mengen’de lise birincileri belli oldu ve ödüllerini aldılar.

Her yıl lise birincilerini belirleyip ödül dağıtmayı geleneksel hale getiren İzzet Baysal Vakfı, bu yıl da 31’incisi düzenlenen tören ile 2017-2018 eğitim-öğretim yılında okullarından birincilikle mezun olan lise öğrencilerini ödüllendirdi.
Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda düzenlenen törene Bolu Valisi Aydın Baruş, Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz,  İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti üyeleri, daire müdürleri, okul müdürleri, Bolu merkez ve ilçelerdeki liselerin birinci olan öğrencileri ve aileleri katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende Bolulu büyük Hayırsever İzzet Baysal’ın ağzından hayatından kesitlerin sunulduğu bir video gösterimi yer aldı.
Törende ilk konuşmayı İzzet Baysal Vakfı adına İzzet Baysal Vakfı Genel Sekreteri Mustafa Yaman yaptı. Yaman konuşmasında, törene katılamayan İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal’ın mektubunu okudu. Ahmet Baysal’ın, mektubunda tüm okul birincilerini, öğretmenlerini ve ailelerini tebrik ettiğini söyleyen Yaman, Baysal’ın mektubunda öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar dilediğini de ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ise konuşmasında liselerden birinci olarak mezun olan öğrenci, öğretmen ve ailelerini tebrik ederken, değerli hayırsever İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal’a teşekkür etti ve bu hafta sonu üniversiteye giriş sınavına katılacak öğrencilere başarılar diledi.
Öğrencilere başarılar dileriz yolları açık olsun.

2017-2018 ÖĞRETİM YILI BOLU İLİ LİSE VE DENGİ OKUL BİRİNCİLERİ (MERKEZ-İLÇELER)

Bolu Fen Lisesi: Nilgün Gümüş
İzzet Baysal Anadolu Lisesi: Derya Yılmaz
Bolu Atatürk Anadolu Lisesi: Duygu Kurt
Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi: Gizem Nur İnce
Bolu Anadolu Lisesi: Merve Kılıç
Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi: Kadir Aksu
Canip Baysal Anadolu Lisesi: Yasemin Yüksel
Bolu Güzel Sanatlar Lisesi – Müzik: Dilek Çıngı
Bolu Güzel Sanatlar Lisesi – Resim: Ufuk Ata Öztürk
Bolu Spor Lisesi: Çağla Altundemir
Ankara Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi- Aihl: Rumeysa Nur Sezer
Ankara Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi- İhl: Ayşegül Tezel
Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi – Aihl: Erkan Anaç
İzzet Baysal Abant Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi –Amp: Cemal Aydın  Şahin
İzzet Baysal Gölyüzü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Beyza Ataman
Bolu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Canan Şentürk
İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Atp: Umut Kunaş
İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Onur Yıldız
Mimar İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Mücahit Alaylı
Mimar İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Atp: Oğuzhan Holat
Mimar İzzet Baysal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Eml: Kenan Kaan Turan
TOBB Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Atp: Tuğba Tiftikci
Tobb Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Özge Başaran
Dörtdivan Anadolu Lisesi: Melike Durna
Dörtdivan Çok Programlı Anadolu Lisesi – Al: İlkyaz Çökelez Gerede Fen Lisesi: Fatma Aygümüş
Gerede Hacı Sadık Öztosun Anadolu Lisesi: Cansu Eken
Gerede Anadolu Lisesi: Sıdıka Bozyel
İbrahim Hilmi Koçbeyoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Sena Yalçın
Esentepe Aşçılık Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Niyazi Can Karaoğlu
Nimet Meto Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Ezgi Yıldız
Nimet Meto Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Ml: Sümeyye Yoldaş
Gerede Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Samet Argunşahin
Gerede Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Eml: Ramazan Yüksel
Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi – İhl: Sevgi Arslan
Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi – Aihl: Yusuf Serhat Özgen
Gerede Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi – Aihl: Hacer Lülleci
Orhan Çalış Çok Programlı Anadolu Lisesi – Al: Nilay Kodar
Orhan Çalış Çok Programlı Anadolu Lisesi – Amp: Bekir Bozdemir
Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi – Aihl: Sefanur Meşe
Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi – İhl: Hüseyin Burak Çiraz
Şehit Yıldırım Oflaz Çok Programlı Anadolu Lisesi – Al: İlhancan Aydemir
Şehit Yıldırım Oflaz Çok Programlı Anadolu Lisesi – Amp: Ethem Merey
Şehit Yıldırım Oflaz Çok Programlı Anadolu Lisesi – Ml: Ayhan Tunçay
Mengen Anadolu İmam Hatip Lisesi – Aihl: Alper Dedeoğlu
Mengen Anadolu İmam Hatip Lisesi – İhl: Cansu Çalgam
Aşçılar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Asrın Altınöz
Gentaş Çok Programlı Anadolu Lisesi – Al: Bilge Özer
Gentaş Çok Programlı Anadolu Lisesi – Amp: Pınar Gürer
Mudurnu Çok Programlı Anadolu Lisesi – Al: Barış Ertürk
Mudurnu Çok Programlı Anadolu Lisesi – Amp: Nurhan Keskin
Taşkesti Çok Programlı Anadolu Lisesi – Al: Tuğçe Aygün
Taşkesti Çok Programlı Anadolu Lisesi – Gl: Dilara Gürbüz
Mudurnu Anadolu İmam Hatip Lisesi – Aihl: Umut Demir
Mudurnu Anadolu İmam Hatip Lisesi – İhl: Enes Kocabacak
Seben Çok Programlı Anadolu Lisesi – Amp: Ahmet Furkan Karakaya
Yeniçağa Aşçılar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi – Amp: Ahmet Recep Yıldırım

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yandex.Metrica