Mengen’de Aşçılık Ve Gastronomi Eğitim Kampüsü’nün Temeli Atıldı

29.06.2018

549 Kişi Okumuş

0 Yorum

İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü’nün temeli törenle atıldı. Törene, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Gökçesu Belde Belediye Başkanı Atilla Ateş, eski CHP ve Bolu Valisi Ali Serindağ, Ulusal Aşçılık Federasyonu üyeleri, Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal’a vakıf olarak yaptırdıkları Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü için teşekkür etti. Ahmet Baysal ise Mengen’e kampüs kazandırmak için çok istekli olan Mengen halkını tebrik etti.
Yapılan duaların ardından aşçılar, Ahmet Baysal’a aşçı kıyafeti giydirdi. Daha sonra hep birlikte butona basılarak kampüsün temeli atıldı. Törenin ardından misafirlere Mengen’in lezzetleri ikram edildi.
Aşçılık Ve Gastronomi Eğitim Kampüsü’nün Mengen’e bir çok katkısı olacak.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yandex.Metrica